Loading...
O nás 2019-01-13T16:53:32+00:00

Jsme odborníky na vzdělávání. Poskytujeme služby jazykové výuky a dalšího vzdělávání soft a vybraných hard skills, které pro vás mají skutečně smysl. Pravidelně monitorujeme individuální i firemní vzdělávací potřeby a jsme hrdí na to, že dokážeme našim klientům poskytnout vzdělávání, které vytváří dlouhodobé hodnoty, které formují váš úspěch. Znalosti a dovednosti, které našim klientům předáváme, jsou také „trendy“ v souladu s moderními výukovými metodami.

Jazyková sekce pro děti, teenagery i dospělé je vedena moderním a jedinečným stylem se zaměřením na praktickou výuku angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, ruštiny, italštiny, portugalštiny a dalších jazyků.

Tým profesionálních lektorů jazyků a soft skills, citlivě vybíraných našimi metodiky, se na vás těší v prostorách deseti učeben. Naši lektoři jsou připraveni za vámi přijet i na vaše pracoviště v dopoledních či odpoledních hodinách.
Respektujeme vaše specifické potřeby i časové možnosti. Zaměření, obsah i metody přizpůsobíme vašim požadavkům.

Jsme agenturou zajišťující překlady a služby tlumočníků.

  • Naši lektoři jsou lidé s dlouholetou praxí v oborech, které školí. Nabízíme vám maximální propojení a aplikování teoretických dovedností a znalostí do praxe ve vaší společnosti.
  • Programy a školící moduly vzájemně propojujeme a připravujeme detailně na základě analýzy vašich skutečných potřeb.
  • Od roku 2007 jsme náš tým rozšířili na více než 70 špičkových lektorů jazykové výuky, soft skills a vybraných hard skills.
  • Školíme ve více jak čtrnácti lokalitách České republiky.
  • U našich klientů vždy vyhodnocujeme přínos vzdělávání a aktivit, které jsme si společně nastavili. Sledujeme zvýšení profesionality jednotlivců i týmů, zvýšení obratu společnosti a zefektivnění všech procesů. Odvádíme kvalitní práci a vy získáváte efektivní a především přínosné školení.
  • Jsme jedna z klíčových jazykových škol v Jihomoravském kraji se zaměřením na firemní výuku.
  • Jsme členem Asociace certifikovaných jazykových škol (ACERT).
  • Jsme držitelem ISO 9001.

PŘIDEJTE SE K NÁM JĚŠTĚ DNES.

Educatoria Institut s.r.o.

Vídeňská 494/103
619 00 Brno
Telefon: +420 733 53 53 01
Email: info@educatoria.cz