Jazyky 2019-01-13T18:33:08+00:00

Jazyky

Individuální kurzy
Firemní kurzy
Czech for foreigners
Dětské kurzy
Skype kurzy
Metodické semináře pro pedagogické pracovníky
Jak učíme
Testování
Pub Quiz
Naším cílem je poskytnout vám program odpovídající vašim současným schopnostem.Vyučujeme jazyky v různých úrovních a v malých skupinách. Pomůžeme vám zlepšit nebo od základů vybudovat znalost angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, ruštiny, ale i ukrajinštiny a dalších jazyků.Základem výuky je vždy komunikace. Propojujeme metody čtení a poslechu se psaným a mluveným projevem. Gramatika a slovní zásoba jsou základem vašeho úspěchu. Děláme vše proto, abyste udělali krok dál ve svých jazykových schopnostech.Při výuce jazyků používáme moderní studijní materiály renomovaných nakladatelství. Pro výuku angličtiny:Cambridge University Press (například face2face, English Grammar in Use, Cambridge Professional English a další).Pro výuku německého jazyka jsou to studijní materiály nakladatelství Max Hueber Verlag a nakladatelství Fraus (například Schritte International, Themen Aktuell, Dialog Beruf a další).

  • Pečlivě vybíráme české i zahraniční lektory a staráme se o jejich další rozvoj.
  • Vyučujeme s důrazem na reálný jazyk.
  • V našich hodinách si procvičíte mnoho situací, které vás mohou potkat v běžném životě.
  • Naučíte se, jak se domluvit při každodenní komunikaci i jak reagovat v ojedinělých situacích.

Můžete využít wi-fi připojení nebo si zapůjčit knihy a DVD v angličtině, češtině a dalších jazycích.

Všeobecná výuka
Kurzy jsou určeny pro získání všeobecného přehledu. Zaměřujeme se především na komunikační dovednosti a porozumění v běžných denních situacích.

Odborná výuka
Specializujeme se na zdravotnictví, právo a strojírenství. Kurzy jsou určeny zejména lékařům, zdravotním sestrám, pracovníkům v právních službách a manažerům výroby nadnárodních společností.

Výuka obchodní angličtiny
Kurzy jsou určeny pro přípravu obchodníků na jednání či vyjednávání, konference, prezentace či veletrhy v cizích jazycích.

S výběrem správného kurzu a metody výuky vám pomůžeme. Zhodnotíme vaše znalosti a schopnosti a podle toho vybereme nejrychlejší a neúčinnější metodu výuky právě pro vás. Využijte také naši ukázkovou hodinu zdarma. Sejděte se s námi, pomůžeme vám s výběrem. Stačí kliknout sem.

Využijte lekcí pomocí služby SKYPE skype_icon

Chcete-li zdokonalit své znalosti v krátkém čase, pomůžeme vám vybrat nejlepší jazykový pobyt. Zlepšíte své znalosti a získáte odvahu mluvit. Poznáte nové lidi a novou kulturu hostitelské země.

Do you want to be able to communicate in Czech?
Check our courses CZECH FOR FOREIGNERS

PŘIDEJTE SE K NÁM JĚŠTĚ DNES.

Educatoria Institut s.r.o.

Vídeňská 494/103,
619 00 Brno
Telefon: +420 733 53 53 01
Email: info@educatoria.cz