Jazyky

Naším cílem je poskytnout vám program odpovídající vašim současným schopnostem.

Vyučujeme jazyky v různých úrovních a v malých skupinách. Pomůžeme vám zlepšit nebo od základů vybudovat znalost angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, ruštiny, ale i ukrajinštiny a dalších jazyků.

Základem výuky je vždy komunikace. Propojujeme metody čtení a poslechu se psaným a mluveným projevem. Gramatika a slovní zásoba jsou základem vašeho úspěchu. Děláme vše proto, abyste udělali krok dál ve svých jazykových schopnostech.

148206600

Při výuce jazyků používáme moderní studijní materiály renomovaných nakladatelství. Pro výuku angličtiny:

Cambridge University Press (například face2face, English Grammar in Use, Cambridge Professional English a další).

Pro výuku německého jazyka jsou to studijní materiály nakladatelství Max Hueber Verlag a nakladatelství Fraus (například Schritte International, Themen Aktuell, Dialog Beruf a další).

  • Pečlivě vybíráme české i zahraniční lektory a staráme se o jejich další rozvoj.
  • Vyučujeme s důrazem na reálný jazyk.
  • V našich hodinách si procvičíte mnoho situací, které vás mohou potkat v běžném životě.
  • Naučíte se, jak se domluvit při každodenní komunikaci i jak reagovat v ojedinělých situacích.

Můžete využít wi-fi připojení nebo si zapůjčit knihy a DVD v angličtině, češtině a dalších jazycích.

Všeobecná výuka
Kurzy jsou určeny pro získání všeobecného přehledu. Zaměřujeme se především na komunikační dovednosti a porozumění v běžných denních situacích.

Odborná výuka
Specializujeme se na zdravotnictví, právo a strojírenství. Kurzy jsou určeny zejména lékařům, zdravotním sestrám, pracovníkům v právních službách a manažerům výroby nadnárodních společností.

Výuka obchodní angličtiny
Kurzy jsou určeny pro přípravu obchodníků na jednání či vyjednávání, konference, prezentace či veletrhy v cizích jazycích.

S výběrem správného kurzu a metody výuky vám pomůžeme. Zhodnotíme vaše znalosti a schopnosti a podle toho vybereme nejrychlejší a neúčinnější metodu výuky právě pro vás. Využijte také naši ukázkovou hodinu zdarma. Sejděte se s námi, pomůžeme vám s výběrem. Stačí kliknout sem.

Využijte lekcí pomocí služby SKYPE skype_icon

Chcete-li zdokonalit své znalosti v krátkém čase, pomůžeme vám vybrat nejlepší jazykový pobyt. Zlepšíte své znalosti a získáte odvahu mluvit. Poznáte nové lidi a novou kulturu hostitelské země.

Do you want to be able to communicate in Czech?
Check our courses CZECH FOR FOREIGNERS