Firemní kurzy 2019-01-13T18:47:54+00:00

Firemní kurzy

Individuální kurzy
Firemní kurzy
Czech for foreigners
Dětské kurzy
Skype kurzy
Metodické semináře pro pedagogické pracovníky
Jak učíme
Testování
Pub Quiz

Naučíme vaše zaměstnance komunikovat se zahraničními obchodními partnery. Úroveň výuky, čas, místo a intenzitu plně přizpůsobíme vašim přáním.

Skupinové kurzy

Privátní výuka

Lekce 1:1 jsou nejrychlejší a nejefektivnější nástroj zdokonalování vašich jazykových dovedností. Samozřejmě se přizpůsobíme vašemu pracovnímu vytížení a časovým možnostem.

55

VIP výuka Flexible

Pokud jste pracovně vytíženi natolik, že je pro vás nemyslitelné docházet na pravidelné hodiny, je výuka Flexible přesně pro vás. Maximálně se přizpůsobíme místem, časem i obsahem vašim přáním. Pomůžeme vám s přípravou na prezentaci v angličtině či se zlepšením znalostí před důležitou anglicky mluvící návštěvou či zahraničním telefonátem. Pomůžeme s úspěchem.

B-learning (Blended learning)

Je kombinace klasické výuky v hodině s e-learningem, který vám umožní si doma na počítači procvičit látku probranou ve výuce. Využitím učebnice s interaktivním CD zvyšujete úspěšnost při zapamatování lekcí. Díky tomu se nové znalosti stanou přirozenou součástí komunikace v cizím jazyce. Tuto metodu uplatňujeme ve všech kurzech, kde jsou používány učebnice, face2face nebo Schritte International.

PŘIDEJTE SE K NÁM JĚŠTĚ DNES.

Educatoria Institut s.r.o.

Vídeňská 494/103,
619 00 Brno
Telefon: +420 733 53 53 01
Email: info@educatoria.cz